Het bedrijf Vamat

VAMAT is officieel distributeur in de Benelux van Huawei en is marktleider in het omvormer segment. Binnen Nederland zijn er vier resellers geselecteerd voor afname van Huawei omvormers, ProfiNRG, Duramotion, SolarNRG, Electro Groothandel Snoeck en Robri. Binnen België is Calix Infrastructure onze reseller.

Gerben Wolf

Managing Director

gerben@vamat.nl
+31 (0)6-23693730

Guus Prummel

Commercieel Medewerker

guus@vamat.nl
+31 (0)348 – 76 90 59

Ivo Vloedgraven

Account Manager

ivo@vamat.nl
+31 (0)6-33307501

Niek Troost

Service en Support Medewerker

niek@vamat.nl
+31 (0)348 76 90 59

Giel Wolf

Account Manager

giel@vamat.nl
+31 (0)6-24966462

Eric Braam

Technical engineer

eric@vamat.nl
+31 (0)6-46182881

Levertijden!

Onze levertijden zijn kort. Voor vragen met betrekking tot service en monitoring kunt u bellen naar onze service-afdeling.

Bent u installateur?

Als installateur kunt u bij één van onze resellers (groothandels) terecht. Daarnaast worden er trainingen en begeleiding gegeven over het gebruik van de omvormers van Huawei. Voor meer vragen neemt u contact op met onze service-afdeling.